Önleyici bakım servisi

Beklenmedik arızaların sebep olduğu üretim aksaklıklarının önüne geçmek, düzenli yapılan bakım ve kontrol işlemleri ile mümkündür. İşletmenizde gerçekleşecek olan bir saatlik arıza, büyük miktarda üretim kayıplarına sebebiyet verebilmektedir. Bunun bilincinde olan Artek konusunda uzman servis ekibi ile makinelerinizdeki muhtemel arıza ve hasarları önceden tespit ederek beklenmedik üretim aksaklıkları ile karşılaşmanıza engel olabilecek önleyici bakım hizmeti sunmaktadır.

Tamir & Onarım servisi

ARTEK, arızalanan yada verimli çalışmayan makineleriniz için tamir & onarım servisi sunmaktadır.

Makinelerinizde tamiri mümkün olmayan parçalar orjinali ile değiştirilir ve vidasından boyasına kadar tüm parçalar kontrol edilerek orjinaline uygun şekilde yenilenir.

Makine Kurulum hizmeti

ARTEK, temsilciliğini yapmış olduğu her ürünü için kurulum ve ücretsiz eğitim hizmeti sunmaktadır.

Personel eğitimi

Personeliniz firmanızın en değerli varlığıdır. Personelinize yatırım yapmak, firmanızın geleceğine yatırım yapmaktır.

Ortalamanın altında adetlerde ya da yüzey kalitesi düşük gerçekleşen kesim sorununun her zaman mekanik olarak değil ama sıklıkla yapılan yanlış parametre, testere veya kesme sıvısı seçiminden kısaca operatör kaynaklı olduğunun bilincinde olan ARTEK, ürün gamının yanında kesim kalitesini ve performansını artırmaya yönelik danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. ARTEK personel eğitimlerinde; Malzemeye göre testere seçimi, Malzemeye göre doğru parametre belirlenmesi, uygun yağ kullanımı, kesim verimliliğinizi artıracak püf noktalar, genel makine bakımı vb. konularda eğitim vermektedir. ARTEK uzmanı olduğu kesim çözümleri konusunda müşterilerini bilgilendirmeyi ve üretimlerine değer katmayı amaç edinmiştir.

İkinci el makine alım & satımı

ARTEK, iştigal ve ihtisas konusu olan kullanılmış makinelerinizin alım satımı konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.