HAKKIMIZDA

ARTEK KESİM TEKNOLOJİLERİ, Metal ve alaşımsız malzeme kesimi konusunda çözümler sunar. Firmamız başlıca “BEC Group Solutions” çatısı altındaki Bomar, ExactCut ve CTM Markalarının Türkiye distribütörüdür. Daire ve şerit testere makinelerinin yanında, metal kesimi alanında gelişen teknolojiyi  iş ortaklarımıza eksiksiz bir şekilde aktarabilmek adına ürün yelpazesine fiber lazer kesim makinelerini de dahil etmiştir. Firmamız ayrıca kesme sıvısı, bileme taşı, daire ve şerit testere bıçakları gibi destekleyici ürünler de bulundurmaktadır. 

Artek yeni veya ikinci el kullanılmış makine ithalatı yapmak isteyen firmalara danışmanlık hizmeti sunmanın yanında, ihtiyaç duyulan makinenin yurtdışında araştırılıp bulunması konusunda da destek vermektedir.

Tüm bunların yanında ikinci el alım & satım ve tamir, bakım, revizyon işlemleri de deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Sunulan her ürün alanında kalitesi kanıtlanmış seçkin markalardır.

İnanıyoruz ki, sağlam ve uzun süreli bir birlikteliğin temeli güven ve kaliteden geçmektedir.

 

MİSYONUMUZ

Artek müşterilerine sadece kesim alanında destek olmanın yanında, mümkün olan tüm bilgi ve birikimini aktararak değer katmayı amaç edinmiştir.

Misyonumuzu, sunmuş olduğumuz tüm ürünler konusunda müşterilerimizi bilgilendirme, yenilikçi ve kaliteli ürünler sunma, kesintisiz ve zamanında servis hizmeti sağlama faaliyetleri içerisinde sürdürülebilir kılmayı hedeflemekteyiz.

 

ARTEK KESİM TEKNOLOJİLERİ